Freja nuru masaz, 27 – Warszawa

You are currently viewing Freja nuru masaz, 27 – Warszawa

Wiek: 27
Wzrost: 168 cm
Waga: 57 kg
Biust: 4

O mnie

Oferuję Ci bardzo sensualny, głęboko relaksacyjny zabieg.Cechujacy się zmysłowoscią na najwyższym poziomie. Wykonywany jest moim całym nagim ciałem w moim prywatnym apartamencie. Pracuje sama bez udziału osób trzecich. Możesz liczyć na całkowitą dyskrecję.
Zatem pozwól sobie na coś więcej….
Czasami Twoje męskie ciało potrzebuje dotyku, jednak standardowy masaż Ci nie wystarcza. Twoja męskość domaga się czegoś więcej A Ty marzysz nie tylko o odprężeniu i zniwelowaniu stresu, ale też o zredukowanie napięcia, które rządzi Twoim organizmem. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest masaż moim nagim Ciałem …
Poprzez bliskie obcowanie z energią płynącą z wyczuwalnej na sobie cielesności zostaniesz obdarzony czułością dotyku, otulony kobiecą troską oraz ciepłem – wszystko to przekażą Ci płynne ruchy mojego ciała wykonywane nago w nieustannym kontakcie z Twoim ciałem. Będę impulsywnie balansować z intensywnością oraz rodzajem wykonywanych technik, tak by w wyjątkowy sposób pobudzić Twój organizm oraz zachęcić do większej aktywności obfitującej w doznanie przyjemności. W rezultacie przepływ energii wynikający z kontaktu „BODY TO BODY” dopełni potrzeby wynikające z Twojej męskiej natury. Zostaną one spełnione tak, byś w finalnej części bazującej na masażu partii lingam, w poczuciu uhonorowania Twojego ciała, mógł doznać całkowitego spełnienia w intensywności doświadczonego orgazmu.
Nie oferuje żadnego rodzaju seksu: klasycznego, oralnego(lizanie cipki wykluczone) ani ananalnego!!!
Nie ma też pocałunków!!!
Nie przyjmuje pod wpływem alkoholu i jnnych używek!!!

Nie zapomnij poinformować, że profil znalazłeś na stronie cichodaje.pl.

Podziel się: