Ognisty masaż, 22 – Wrocław

You are currently viewing Ognisty masaż, 22 – Wrocław

Wiek: 22
Wzrost: 164 cm
Waga: 54 kg
Biust: 2

O mnie

Jeśli uważasz że życie trzeba sobie uprzyjemniać, zapraszam do mnie na erotyczne połączenie zmysłowości, namiętności oraz orientalnego masażu.
A muzyka, świece i lustra będą dodatkiem, który doda pikanterii naszemu spotkaniu…
Jestem dziewczyną, którą widzisz na zdjęciach- zdjęcia są aktualne i nieprzerabiane 🙂 Gwarantuję realne i dyskretne spotkanie, przepełnione czułością i namiętnością.. masażem najwyższych lotów.
Jestem kobietką, przy której poczujesz się komfortowo i przyjemnie.
Bardzo chętnie zaproszę do siebie jak również odwiedzę Cię w hotelu.

Zobacz.. Zdecyduj.. :

*BODY TO BODY *, jest to masaż CIAŁO DO CIAŁA* ( wykonuję go swoim nagim ciałkiem. Dużą wagę przykładam do masażu miejsca intymnego. Samo zakończenie jest dłonią jednak bardzo erotycznym masażem lingam – długą zabawą Twoim miejscem intymnym, co gwarantuje olbrzymią rozkosz)

*FETYSZ STÓP I/ LUB MASAŻ NAGIM CIAŁEM POŁĄCZONY Z FETYSZEM STÓP * ( możemy ustalić formę fetyszu. Jeśli masz ochotę mogę wykonać zakończenie stopami- tak zwany foodjob. Jeśli chcesz pieścić moje stopy-oczywiście możesz, a jeśli chcesz żebym to ja wykonała Ci masaż stopami – również chętnie taki wykonam)

*MASAŻ PROSTATA * ( jest to masaz moim Nagim ciałem – body to body – zakończony masażem penisa połączonym z masażem prostaty. Jeśli nie jesteś pewien czy to coś dla Ciebie, możemy zrobić delikatny masaż tych okolic. Jeśli już wiesz, że lubisz to powiedz mi o tym.. Możemy ustalić formę tego masażu)

.. Możliwy również masaż w pończochach lub rajstopach…. Zapytaj jeśli masz jakąś fantazję, która da się połączyć z masażem..

Telefon odbieram ja, nie mam telefonistki, więc nie zawsze mogę odebrać. Jeśli nie jestem dostępna pod tel, proszę o pozostawienie SMS z proponowanym terminem spotkania lub o cierpliwość i telefon w późniejszym czasie. Odpowiadam na tel, sms i maile.

CAŁUJĘ
Julka

Nie zapomnij poinformować, że profil znalazłeś na stronie cichodaje.pl.

Podziel się: